Doprava a platba

Platby

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

 

Daňové doklady jsou vystaveny v den odesílání zboží, kdy jsou zasílány elektronickou formou ve formátu PDF na uvedenou e-mailovou adresu v objednávce.       V případě, že daňový doklad neobdržíte, prosíme neprodleně nás kontaktujte, obratem Vám jej zašleme znovu.

 

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte prostřednictvím SMS od své banky.

 

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate Vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Neuhrazené objednávky budou  stornovány po 21 dnech od vytvoření objednávky.

  

Kontakt na poskytovatele platební brány

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267


Doprava, ceník a osobní výdej zásilek

Dopravu pro nás zajišťují společnosti:  Zásilkovna, WE/DO a Česká pošta. Osobní odběr není momentálně z technických důvodů možný. 

Zásilkovna

do 5,00 kg [max. str. 70 - 120 cm] 47,00 CZK

do 10,00 kg [max. str. 120 - 150 cm] 128,00 CZK

 

WE/DO Uloženka doručení na adresu

S do 10,00 kg [max. str. 80cm] 119,00 CZK

M do 10-30 kg [max. str. 120cm] 179,00 CZK

 

WE/DO Uloženka výdejní místa

do 5,00 kg [max. str. 80 cm] 67,00 CZK

 

Věříme, že Vás naše nabídka dopravy plně uspokojí.

  

Doručení zásilek službou Zásilkovna.cz

Zásilky doručujeme na vámi uvedenou adresu v objednávce společností Zasilkovna.cz (Zásilkovna s.r.o.  https://www.zasilkovna.cz/obcane/kontakty). Zákaznický servis služby Zásilkovna je k dispozici od pondělí do pátku, vždy od 08.00 do 18.00 hodin na telefonu +420 216 216 51

Osobní výdej zásilek 

Osobní výdej zásilek bohužel není momentálně z technických důvodů možný, do budoucna veříme, že by vše mohlo být jinak

doufáme, že Vás prozatím plně uspokojí naše nabídka dopravy.

 

Tyto podmínky dopravy a plateb nabývají účinnosti dnem  1.12.2021

 

Zpět do obchodu