O nás

Internetový obchod  - DílnaStavba.cz - vznikl v roce 2021. Internetový obchod prochází od svého vzniku stále řadou změn.

Nejvýznamnější změnou, je neustálý objem nabízených produktů.

Ty se od počáteční nabídky témeř ztrojnásobily a počet kompletních produktů nářadí, elektronářadí, železářství, stavebních potřeb, zahradní techniky, řemeslníky a kutily se pohybuje kolem 5 tisíc.

Není to mnoho ale naším cílem není upřednostnit kvantitu nad kvalitou obchodu.

Diky léta vyzkoušenému sortimentu co se kvality týče, můžeme v oblasti nářadí, elektronářadí, železářství, stavebních potřeb, zahradní techniky, řemeslníky a kutily vyhovět i těm náročnějším zákazníkům.

Nabízené produkty nepatří na trhu k těm nejlevnějším i co se technických požadavků týče.

I přes přibývající počet objednávek se snažíme ke každé přistupovat individuálně s cílem co nejrychleji objednané zboží odeslat a zajistit, aby byl zákazník v každém okamžiku změny jeho objednávky o všem informován a obeznámen.

Důležitým kritériem při výběru nákupu z daného internetového obchodu je pro nás způsob vyřizování reklamací. Všechny naše výrobky lze reklamovat buď na naší adrese nebo u našeho dodavatele či v záručním servisu výrobce. Samozřejmostí je vrácení kupní ceny za nevhodné nebo jiné zboží doručené na naši adresu do 14 dnů po doruční zásilky, pokud zboží splňuje zákonné podmínky.

 

Veříme, že doposud jste s Naším eshopem spokojeni.

Zpět do obchodu